Bidesenbak

Çukur 47.Bölüm Fragmanı: İdris Koçovalı geri dönüyor…

Çukur 47.Bölüm Fragmanı: İdris Koçovalı geri dönüyor…

Çukur 47.Bölüm neler olacak fragmanlar yayınlandı.

Çukur 47.bölüm Fragmanı yayınlandı. Binlerce kişi tarafından izlenen Çukur 47. bölüm kendi akşamında kendi saatinde bu akşam saat 20:00 de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak. Peki Çukur 47.bölüm de neler olacak?Çukur 46. bölüm de Celasun ve Vartolu istemeden de olsa kara kuzularla çalıştıklarını birbirlerine itiraf ederler. Yamaç Vartolu’nun ne yaptığını sorgulamamaktadır. Ancak Cumali’nin gözü Vartolu ve Celasun’un üzerindedir. Çukurun çocuklarını alan kara kuzular çocuklara şirin görünüp onların gönlünü kazanmıştır. Kara kuzuların içlerinden bir adamı olduğunu söyleyen Yamaç Vartolu’yu tedirgin hale getirmiştir. Senanın evindeki musluğu tamir eden Mahsun ile ilgili sorular soran yamaç zaman içindeki olanları düşündükçe Mahsun’dan şüphelenmeye başlıyor. Ersoy çukur’un çocuklarını İdris Baba’nın kahvesinde geri vereceklerini ve Çeto ve Mahsun’un sonrasında kahve de bir müddet oturacaklarını söylemişti.

İdris baba bu hafta tüm dengeleri değiştiriyor…

Bu akşam ki bölümünde ise tedirgin olan Vartolu Yamaç’ın kara kuzular içinde ki adamının kim olduğunu merak eder. Vartolu Yamaç’ın kiminle buluşacağını öğrenmek için onu takip eder ve iş birlikçiyi öldürmek ister. Ancak Vartolu’yu bir sürpriz beklemektedir.

Annesinin iyileştiğini gören Selim çok sevinir. Bu bölümde Selim ve Sultan yüzleşmesi ise en çok merak edilenler içinde.

Yamaçla karşı karşıya gelen Vartolu zor durumda kalıyor. Vartolu kendisinin ortaya çıkmaması için Ersoy’u Çeto ve Mahsun’un yanında üstü kapalı tehdit ediyor. Çeto ve Mahsun’un Ersoy’a şüpheci bakışları filmde dikkat çekiyor. Vartolu’nun Çeto ve Mahsun’a aralarında birinin ihanet ettiğini söylemesi üzerine tansiyon yükselir Ersoy çılgına döner silah çeker ve Vartolu’nun kafasına silahı doğrultur.

Aliço’nun getirdiği çöpe atılmış bebek bezini görünce Yamaç Vartolu’dan şüphelenmeye başlar.

Çukur’un çocuklarını verdikten sonra Koçovalı’lar tarafından kahveye baskın yapılacakken kahve havaya uçar. Cumali’nin hayali  en başından bu bu yana çukur’u geri alıp babasına geri vermek olduğu için “Baba buyur, emanetin Çukur!” sözleri de dikkatlerden kaçmıyor.

Çukur yeni bölüm bu akşam saat 20:00’de Show Tv ekranlarında sizleri bekliyor. Hadi mısırlar patlasın battaniyeler alınsın bu akşam çukur keyfi sizleri bekliyor. Çukur kaçırdığınız bölümler bidesenbak  Show Tv internet sayfasında izleyebilirsiniz.

ÇUKUR 46. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çukur 47. Bölüm Fragmanı

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm – 1.Fragman

Çukur 47. Bölüm Fragmanı

Çukur 2.Sezon 14.Bölüm – 1.Fragman

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 14.Bölüm Fragman başlıklı makalemizde bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova 14. bölüm ve bir zamanlar çukurova fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ