Bidesenbak

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı: Kara kuzular çukurun çocuklarını aldı!

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı: Kara kuzular çukurun çocuklarını aldı!

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı yayınlandı

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm ile bu akşam izleyicileri ile buluşuyor. Başladığı günden bu yana heyecanı bir an bile düşmeyen çukur yeni bölüm bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. Ay yapım projesi olan çukurun seneryosu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınmıştır. Popüler dizinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk bulunuyor.

İkinci sezonunu geçiren çukur 2. sezon 13. bölümü yani çukur 46. bölüm bu akşam yepyeni bölümüyle ekran karşısında olacak.

Çukur dizi oyuncuları, Yamaç Koçovalı(Aras Bulut İynemli), Sena Koçovalı (Dilan Çiçek Deniz), İdris Koçovalı (Ercan Kesal), Sultan Koçovalı (Perihan Savaş), Selim Koçovalı (Öner Erkan), Vartolu Saadettin (Erkan Kolçak Köstendil), Aliço (Rıza Kocaoğlu), Celasun (Kubilay Aka), Emmi (Kadir Çermik), Ayşe Koçovalı (İrem Altuğ), Saadet (Boncuk Yılmaz), Metin (Cem Uslu), Kemal (Kemal Yıldıran), Meke (Aytaç Uşun), Akşın (İlayda Alişan), Karaca (Ece Yaşar), Medet (Mustafa Kırantepe), Cumali Koçovalı (Necip Memili), Çeto (Erkan Avcı), Mahsun (Berkay Avcı), Meliha(Şenay Gürler).

Peki bu hafta çukur da neler olacak?

Ailesinin ve çukur’u kaybetmenin verdiği yenilmişlik duygusu ile herşeyden elini çeken idris koçovalı psikolojik olarak eski gücüne kavuşmaya devam ediyor. Yamaç, Cumali’nin gelmesiyle iyileşen annesini ziyarete gidiyor. Annesinin iyi olduğunu gören Yamaç büyük moral depoluyor.

Bu hafta yayınlanacak olan bölümünde İdris Koçovalı Çukur simgesi üzerinden Yamaç ve Cumali’ye unuttukları aile kavramını sert bir dille anlatıyor. Babalarının bu şekilde yaptığı konuşma onları derin bir düşünceye sevkediyor.

Bir önceki bölümde Yamaç ve Cumali’yi oyuna getiren karakuzular Çukur’un çocuklarını topluyor. Çukur’un çocuklarının karakuzuların elinde olduğunu öğrenen Yamaç ve Cumali öfkeden deliye dönecekler. Çocukları alınan mahalle sakinleri öfkesini koçovalılardan çıkarıyor. Saadeti almak için Vartolu’nun çetoya çalıştığı büyük ihtimalle Celasun tarafından öğrenilecek ve yüzleşme yaşanacak. Mahsun’un hareketlerinden şüphelenen Çeto Mahsun’la ilgili Ersoy’dan bilgi alacak.

Çukur 45. Bölüm de Ersoy ölen karazuların organlarını satarak para kazanıldığını öğrenen ersoy Yamaç’a karakuzuları bitirmek istediğini söyleyerek hayatının teklifini yapmıştı. Bakalım bu bölümde neler olacak.

Çukur yeni bölüm bu akşam saat 20:00’de Show Tv ekranlarında sizleri bekliyor. Hadi mısırlar patlasın battaniyeler alınsın bu akşam çukur keyfi sizleri bekliyor. Çukur kaçırdığınız bölümler bidesenbak  Show Tv internet sayfasında izleyebilirsiniz.

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – 1.Fragman

Çukur 2.Sezon 13.Bölüm – 2.Fragman

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ