Bidesenbak

The Mod Cat Modüler Tırmanma Sistemi

The Mod Cat Modüler Tırmanma Sistemi

Indiana Jones Kedi Köprüsü

The Cat Mod, Mike Wilson ve Megan Hanneman tarafından kediler için geliştirilen bir tırmanma sistemi. The Cat Mod, modüler tırmanma sistemi ile kedilerin hayatına renkli bir boyut katarak günlük yaşamlarını daha güzel hale getiriyor.

İki hayvan sever olan Mike ve Megan kedilerin evde hoş vakit geçirmesini sağlamak üzere The Cat Mod sistemini kurmuşlardır. Evde kedileri olan Mike ve Megan kedi beslemektedirler ve bir gün yavru kedileri dünyaya gelir. Kedilerin ev içerisinde vakit geçirmek istediklerinin farkında olan çift yavru kedinin karşı duvara tırmanmaya çalıştığını görür ve akıllarına bir köprü yapma fikri gelir ve kedi köprüsünü yapmak için çalışmalara başlarlar. Kedilerinin bu köprüyü sevdiğini gören mike ve megan diğer parçalar için çalışmaya başlarlar. Yapmış oldukları çalışmalar sonucunda The Cat Mod kedi tırmanma sistemini kurarlar. Teşvik alan ikili Catastrophic Creations markasını alarak kediler için yapmış olduğu alanları satışa çıkarırlar.

Ickle ve Heisenberg isimli sevimli kedileri yaptıkları davranışlar ve hareketleri ile sisteme her gün yeni bir fikir vermesinde yardımcı oluyor. Sevimli kedileri yapılan parçaların hangisinin kullanışlı olup hangisinin olmayacağı hakkında onlara fikir veriyor.

Kediler için yapılmış olan en güzel sistem olan the cat mod masif ahşapları, kanvas kumaşı ve halat iplerden oluşan yapılarıyla sizlere birçok seçenek sunuyor.

The cat mod, kedi tırmanma sisteminin pamuklu, yıkanabilir kumaş yapısından modüler yapısıyla size birçok avantaj sağlıyor.

The Cat Mod Özellikleri

Sistem duvara monte edilebilir monte edilen ve kumaşlardan oluşan parçalardan meydana gelmektedir. Sistemin duvara monte edilen ayakları gizlidir. Sistemin bazı kısımlarında kullanılan kumaşlar kolayca sökülebilir ve yıkanabilir özelliktedir. The Cat Mod modüler kedi sistemine istediğiniz parçaları ekleyerek yolu uzatabilir, kediniz için daha uzun bir eğlence alanı oluşturabilirsiniz. Masif mobilya kısımları içerisinde yemleme istasyonları mevcut olup bazı kısımlarında da üst katmana çıkmak için çıkış kapıları vardır. Ayrıca bu sisteme halatlardan oluşan bir tırmanma kulesi de ekleyebilirsiniz. Sistemin modüler ve parçalardan oluşması sistemi daha da geliştirilebilir daha temiz ve daha eğlenceli bir hale getiriyor. Her raf ortalama 36 kg taşıyabilecek özelliğe sahip olup özellikle pamuklu yapıya sahip olan kumaşlar kedilerin pençelerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Kısacası, kediler için tasarlanmış güzel bir oyun sistemi. Bidesenbak diyerek yapılan çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için: Catastrophic Creations

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ