Bidesenbak

Kediler İçin Tasarlanmış Karton Modüler Mobilyalar

Kediler İçin Tasarlanmış Karton Modüler Mobilyalar

Kediler İçin Karton Modüler Mobilyalar

Kedinize mobilya mı arıyorsunuz? Hoşunuza gidecek bir haber sizi bekliyor.

Hiç şüphesiz ki insanların en sadık dostlarından biri olan sevimli hayvanlar kedilerdir. Siz kedi severler ömrünüzü kedilerinize adıyor, çocuğunuz gibi ilgileniyor, ihtiyacı olan her şeyi karşılamaya çalışıyor, kedilerinizin rahatı için elinizden geleni yapıyorsunuz. Yiyecek gibi diğer bir ihtiyacı olan barınma alanı oluşturabilmek için zaman zaman arayışlar içine girdiğiniz olmuştur. Bu kapsamda ihtiyaç olması üzerine tayvanlı bir mimar modüler mobilya üzerine 2016 yılında bir çalışma başlatarak bugün istediğini başarmıştır.

moduler kedi mobilyalari

Kullanışlı ve portatif sistem

Genç bir mimar kedileri için bir yaşam alanı oluşturmayı düşünür ve çalışmalara başlar. Legolardan ve prefabrik binalardan esinlenerek yola çıkan Tayvanlı mimar yapmış olduğu çalışmalar sonucunda tırmanma rampası, balkon, uyuyabileceği bir oda ve bir de oda olmak üzere toplam 4 parçadan oluşan bir birine eklenerek çoğaltılabilen sistemi kurmuştur. Bu sistem toksik madde içermeyen tamamen geri dönüşebilir malzemeler kullanılmıştır. Origami sistemini kullanarak oluşturduğu bağlantı parçaları ile birlikte gelen modüler sistemin montajını yapmak için herhangi bir ekipmana ihtiyacınız yoktur.

moduler_2018_0081

Oldukça kullanışlı olan ürünün üzerinde kedinizin rahatça gezebilmesi ve kullanabilmesi için birçok geometrik alan bulunmakta ve sistem labirent yapısına uygun montaj yapılabilmektedir. Birbiri ile oldukça uyumlu olan yapısı sayesinde kutuları birleştirerek kediniz için bir bina oluşturabilir, daha ileri giderseniz bir şehir kurabilirsiniz. Birbirleri ile uyum sağlayan yapısı kedinizin içerisinde gezebileceği labirentler oluşmasına olan sağlamaktadır. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan sistemde kediler ve yavruları rahatça gezebilmektedir. Özellikle estetik yapısı sayesinde, odanızda herhangi bir karton olarak görünmemekte olup şık bir görünümde katmaktadır.

Ürünün özellikleri: Kullanılan malzemeler ve bağlantı elemanları yüksek kaliteli çift katmanlı karton, %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu ürün.

A cat thing sloganını kullanan çıkan genç mimar kendine bir şirket kurmuş ve ürünlerini acatthing.com adresi üzerinde satmaya başlamıştır.

Kediniz için güzel bir barınak ve eğlence merkezi olabilecek olan bu sistemden bazı resimleri aşağıda bulabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için: Instagram , Facebook , A Cat Thing tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. bidesenbak diyerek yapılan bazı çalışmaları sizlere sunuyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan The Mod Cat Modüler Tırmanma Sistemi başlıklı makalemizde indiana jones, kedi köprüsü ve kedi yem kutusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ