Bidesenbak

Muhteşem İllustrasyon Çizimleriyle Angel GANEV

Muhteşem İllustrasyon Çizimleriyle Angel GANEV

Bulgar Sanatçıdan Işık Efektli Muhteşem İllustrasyon Çizimler

Artık hiçbir şey gizli ve olduğundan değersiz kalmıyor. Günümüz şartlarında hemen hemen herkes başta instagram , facebook , twitter olmak üzere bir sosyal medya aracı kullanıyor. Yeteneğiniz varsa ya da herkesin yapmış olduğu standart çalışmalara farklı bir bakış açısı getirmişseniz ya da yeni bir şeyler bulmuşsanız insanların artık sizi bulması ve takip etmesi artık an meselesi haline geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yazımızda bu şartları sağlayan ve karakaleme yeni bir renk katan Angel Ganev çalışmalarına değineceğiz.

Sitemizde daha önce de birçok farklı sanatçının yapmış olduğu çalışmaları sizlere sunmuştuk. Bizce sanatçı sanatını icra edebilmesi için kalem ucu, atık malzemeler, yiyecekler vb. gibi her türlü malzeme kullanabileceği bir araç ve obje haline dönüşebilir. Karakalem sanatçısı olan angel ganev’in instagram da bugün 206 bin takipçisi bulunmaktadır. Çalışmalarını kara kalemle yapan sanatçı Angel Ganev farklı bir bakış açısı getirerek karakalem resimlerine aydınlatma tekniğini kullanarak glow(parıltı) efekti etkisini vermiş ve çokta güzel olmuş. Instagram da aşağıda ki linke tıklayarak da görebileceğiniz çalışmalara ilk baktığınızda karakalem yapılmış, altından fiziksel olarak ışık verilmiş olduğunu düşündürse de aslında hepsi renkten meydana geliyor. Sanatçının yapmış olduğu bu çalışmaları internette ilk defa görmüş olsanız bile kesinlikle fark etmiş olursunuz. Sanatın sanatçının

Anlatmaya gerek yok aşağıya bakın görüyorsunuz mükemmel….

Daha Fazla Bilgi için: Instagram tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. bidesenbak diyerek yapılan bazı çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çay ve Kahveden Sanat Eserleri başlıklı makalemizde bidesenbak, güzel sanatlar ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ