Bidesenbak

Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler Günü Mesajı mı arıyorsanız aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz. Bugün ülkemizin dört bir yanında öğretmenlerimiz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı eğitirken ailelerinden ve sevdiklerinden uzak kalarak bu cefakarlığı gösteriyorlar. Değerli öğretmenlerimiz uzak olsa da onları ufak bir mesajla mutlu edebilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz mesajları aşağıda bulabilir sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun….

Öğretmen Arkadaşa Öğretmenler Günü Mesajı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kartları 5

 • Öğretmenler, altın kanatlı kelebektir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!
 • Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 • Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün talebelerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bur millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Mustafa Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

 • Dünyanın en değerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!
 • Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün Türk öğretmeninin en şerefli günüdür. Bugün öğretmenlerimize olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma ve onları şereflendirme günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi candan bir sevgi ile kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenlerim… Sizi tanıdığımız için çok şanslı olduğumuzu biliyoruz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 • Öğretmen, adeta bir anne gibi öğrencisinin üzerine titreyendir. Gömleğinin düğmesi açılınca, öğrencisini sarıp sarmalayan, düğmesini ilikleyen, küçük kalbini sevgi ile doldurandır. Alnı terleyince mendili ile kurulayandır. Öğrencisinin ayağına taş dokunsa içi yanandır. Öğretmenlerimiz bize bir ana bir babadır. Öğretmenler gününüzü saygı ve sevgi ile kutlar, ellerinizden öperim öğretmenim.
 • Çocuklarımızın eğitimli yetişmesinde ve geleceği için doğru kararlar vermesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyor sağlık ve mutluluklar diliyorum.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kartları 3

 • Ülkemizi taşıyacak çocuklarımızı emanet ettiğimiz, ülkemizin her köşesinde insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan Öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum.
 • Bir gün dersem ki ben öğretmenim sen güneş kadar uzakta bile olsan her bakışımda gülümseyişini görürüm ışıksız açmazmış çiçek, gelmezmiş bahar inan seninle her mevsim bahar öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…
 • Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; Eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

Bir önceki yazımız olan 24 Kasım Öğretmenler Günü başlıklı makalemizde öğretmenler günü mesajları, öğretmenler günü mesajları resimli ve öğretmenler günü msj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ