Bidesenbak

Online ön muhasebe sistemi paraşüt

Online ön muhasebe sistemi paraşüt

Teknoloji ile birlikte gelen yeni uygulama sistemleri

Sizi düşünen yazılımcılar tarafından geliştirilen online ön muhasebe programı paraşüt. Günümüzde internetin hızla geliştiği dönemimizde insan hayatını kolaylaştıran birçok yenilikler yapılıyor. Globalleşen dünyada artık en uzak noktaya bile ulaşmanın çok kolay olduğu şu zamanda, insanların iş yükü her geçen gün artmakta ve işlerin kontrolü daha da zor hale gelmektedir. Bu zorluklar içerisinde size yardımcı olmak adına online muhasebe programı geliştirildi.

online muhasebe programi parasut

Yazılım firmaları veya freelancer yazılımcılar bu konunun farkına varmışlardır. Bu kapsamda insanları günlük hayatın karmaşasından kurtarmak, daha düzenli ve daha kontrollü bir hale getirmek amacıyla uygulamalar yapmaya devam ediyor.

Paraşüt sistemi nedir?Kimlere hitap eder?

Bu uygulamalara verebileceğimiz en güzel örneklerden biriside, online ön muhasebe programı olan paraşüt uygulamasıdır. Artık işinizi takip etmek için ofiste olmanıza gerek yok. İnternetin olduğu her yerden işinizi paraşüt uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Bu sistem daha çok yeni iş kurmuş ve gereksiz zaman kayıplarından kurtularak işlerini büyütmek isteyen KOBİ’lere yönelik yapılmış bir uygulamadır.

Teknolojiye ayak uyduran online ön muhasebe programı paraşüt ile heryerden tüm hesaplarınızı rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bulut sistemine sahip olan paraşüt ile muhasebe hesaplarınızı tutmak ve kontrolünü sağlamak bir o kadar hızlı ve kolay bir hale gelmektedir.

Online Muhasebe Programı olan Paraşüt uygulamasında neler yapılabilir?

Uygulama gelir gider takibi, e-fatura, online tahsilat, cari hesap takibi, fatura takibi, stok takibi, e-Ticaret entegrasyonu (Hepsiburada, Gittigidiyor, n11) raporlama vs. gibi birçok alanda hizmet sunuyor.

online muhasebe programi parasut

Sistemin kullanımı kolay olması ile tam bir kullanıcı dostudur. Online ön muhasebe uygulaması olan paraşüt uygulaması ile her hangi bir alana bağlı kalmaksızın tüm işlemlerinizi online olarak düzenleyebilirsiniz.

Bu sistem sayesinde finansal işlemlerle ilgili harcamış olduğunuz tüm zamandan yapacağınız tasarruf ile işinizi büyütmeye odaklı planlar yapabilirsiniz.

Paraşüt Uygulamasının Ödeme Şartları Nelerdir?

Paraşüt sistemini 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir, beğenirseniz aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Sistem, 1 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve 3 yılık paket olmak üzere 4 farklı abonelik seçeneğini sizlere sunuyor. Sistemden ne kadar faydalanıyorsanız o kadar ödeme yapıyorsunuz.

Tüm paketlerde istediğiniz kadar kullanıcı ile çalışabilme, istediğiniz kadar fatura, sisteme üye olduğunuz sürece destek, günlük yedekleme gibi ortak özellikleri mevcuttur.

2017 yılı içerisinde 7 bin den fazla müşteriyi de hizmet ağına katan paraşüt firmasının bugün 200.000 aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. Paraşüt uygulaması kendini sürekli yenileyen bir sistemdir. Yapmış olduğu mobil uygulama ile de artık e-faturalarınız ile ilgili işlemlerinizi yapmaya olanak tanımaktadır.

2017 yılında Ideasoft ve Ticimax gibi firmalarla çalışmalarına devam eden firma bu e-ticaret platformlarından yapılan alışverişlerde müşteri siparişi ve faturalandırılması gibi gerekli aktarımları sağlıyor.

Paraşüt, 2018 yılına girdiğimiz şu günlerde işletmesi olan bir kişinin sadece ön muhasebe işlemleri ile finansal işlemlerini yapabilmesinin yanında yönetimsel kısımlarında yapılabileceği bir çalışma ortamına dönüşüyor.

İrlanda’da yapılan araştırmalar sonucu takip edilebilecek uygulama listesinde ilk yirmi arasına girmeyi başardı. Paraşüt kurucu ortaklarından Sean Yu yaptığı açıklamalarda uygulamayı her gün geliştirdiklerini ve 2018 yılı içerisinde uygulamaya kullanıcı dostu birçok yeniliklerin yapılacağını belirtti.

Daha fazla bilgi için : Paraşüt

h/t: bidesenbak

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note8 Türkiye'de Satışa Sunuldu başlıklı makalemizde fiyatı ne kadar, Galaxy Note 8 ve galaxy note 8 fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ