Bidesenbak

PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu. Sony’nin PlayStation Plus platformuna abonelik sisteminde her ay olduğu gibi Eylül 2019 ayında sunacağı ücretsiz oyunlarını resmi olarak duyurdu.

PlayStation Plus nedir? Sony firmasına ait olan oyun abonelik sistemidir. Bu sistem her ay abonelerine özel birkaç oyunu ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu ay yine her ay olduğu gibi ücretsiz oyunlarını sunduğunu resmi olarak abonelerine duyurdu. Eylül 2019 ayı içerisinde iki adet oyun ücretsiz olarak oynanabilecek.

PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu.

PlayStation Plus aboneleri, Eylül 2019 ayında Batman: Arkham Knight ve Darksiders 3  oyunlarını ücretsiz oynayabilecekler.

Batman:Arkham Khight oyunu 2015 yılında çıkmış bir oyun olup sizleri maceradan maceraya atlayacaksınız. Burada Batman’in diğer düşmanları gibi bir o kadar kötü olan Scarecrow karşı mücadelesini sürdürüyor. Bu oyunda Gotham halkının şehri terk etmesi ile şehir suçların kol gezdiği bir hale geliyor. Şehre inen suçlular cinayet silahı ne varsa eline geçeni almaktadır. Bu durumu Kara Şovalyemiz acı dolu gözlerle izliyor. Bu sefer Batman’in işi hiç kolay değil tüm şehir suçlularla dolu..

İkinci oyun ise Darksiders 2 Darksiders ilk serisinden bu yana gayet başarılı bir oyun olmayı başarmıştır. Bu oyunda Mahşerin Dört Atlısı hikayesi konu alınmıştır. İlk oyunda oyuncular war rolüne bürünmüş ve suçsuzluğu ispat etmeye çalışıyorlardı. Bu oyun muhteşemdi.

Daha sonra Darksiders 2  piyasaya sürüldü. Bunda başroldeki oyuncu ise Mahşerin Dört Atlısından biri olan Death oldu. Burada Death bir önceki oyunda kardeşi War’a haksızlık yapıldığını düşünmekte ve bir o kadar acımasız davranmaktadır. Amacı Yaşam Ağacı’ndan Ölüler Diyarı’na gitmektir.

Son olarak da 2018 yılında Darksiders 3 piyasaya çıktı. Bu sefer başrol oyuncusu atlılardan Fury oldu. Darksider 3 PC, PlayStation 4 (PS4) ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Bu oyunda fantastik olan birçok canavarla savaşıyor ve War’ın kıyameti başlatmasından sonra serbest kalan Yedi Ölümcül Günah’ı kontrol altına almaya çalışıyorsunuz. Oynanış zorluk derecesinden bahsedecek olursak Darksiders 3 en zor olan oyun diyebiliriz. Darksiders 2 bu oyuna kıyasla daha rahat bitirebiliyorsunuz. Oyun tek kişi oynanan bir oyundur.

PlayStation Plus üyelik İçin tıklayınız. Sitemizdeki diğer haberler için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan A101 Aktüel Kataloğu 8 Kasım 2018 başlıklı makalemizde 8 kasım aktüel kataloğu, 8 kasım aktüel ürünler ve A101 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ