Bidesenbak

Sanat Eseri – Kullanılan Fırçaların Hayata Dönüşü

Sanat Eseri – Kullanılan Fırçaların Hayata Dönüşü

Bu Sanatçı Fırçaları Birer Sanat Eseri Haline Dönüştürüyor

Yaşamına Los Angeles’ta sanatçı, ağırlıklı insan olmak üzere yapmış olduğu tuvallerde kullanmış oldukları fırçaları alarak birer sanat eseri haline dönüştürüyor.

Dillon, kullanmış oldukları fırçaları alarak onlara insanların farklı esrarengiz olan ruh hallerini çizerek bir birinden güzel çalışmalara imza atıyor. Eserlerini oluşturmaya başlarken onların hepsin birer hikaye kahramanı gibi düşünmekte onların ruh halinin de yüzlerini oluşturma sırasında yardımcı olduğunu belirtmektedir.  Karakterlerine hergün yenisini ekleyen sanatçı yaptığı çalışmaları sırasında her esere birkaç gün ayırdığını ve çalışırken de çok eğlendiğini sölemektedir.

Sanatçı çalışmaları sırasında ağırlıklı olarak kullanılmış fırçaları sanat eserine dönüştürmek için kullanmıştır. Ayrıca bunun yanında balta, kürek, mala, satır, kilit gibi farklı objeleri de kullanmaktadır.

Bidesenbak diyerek Michele tarafından yapılan yumurtadan yapılan çalışmalarını sizlere sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için: Instagram , www.alexandradillon.com , facebook

Bir önceki yazımız olan Yumurtadan yapılan sanat eseri (20+ Resim) başlıklı makalemizde harika kahvalti, muhteşem eserler ve sevgililer günü yemekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ