Bidesenbak

Yumurtadan yapılan sanat eseri (20+ Resim)

Yumurtadan yapılan sanat eseri (20+ Resim)

Yumurtadan yapılan sanat eseri

Sosyal medya hayatımızın her noktasına girmiş bulunmakta. İnsanların günlük yaşantılarında yapmış oldukları faaliyetleri, gezdikleri yerleri, yiyecek ve yemek masalarını sosyal medya üzerinde paylaşmaları popüler bir hale gelmiştir.

Meksikalı tıp öğrencisi olan Michele Baldini yiyecek paylaşım konusuna farklı bir boyut kazandırmıştır. Michele bambaşka bir boyuttan yaklaşmış ve yumurtalara şekil verip kızartarak adeta bir sanat eserine dönüştürmüş. Yumurtalara müzik notaları, uluyan kurt, kıta, logo, yüz gibi birçok şekil vererek sosyal paylaşım sitesi olan Instagram’da paylaşımlarda bulunuyor.

Çalışmalarında yumurtanın beyazı ve sarı kısımlarını kullanan Michele, çalışmalarını sadece siyah tavada fotoğraflıyor. Yaptığı çalışmalar içerisinde, ünlü ressam Van Gogh tarafından yapılan The Starry Night eserine benzeyen bir çalışmasının olduğu da görülüyor. Çalışmalarına yaklaşık 4 ay gibi önce başlayan Michele Baldini’nin bugün 44 paylaşımı ve 11k takipçisi bulunuyor.

Meksikali-yemek-sanatcisi-harika-kahvalti-muhtesem-calismalar-van-gogh-2a3db6c7f3-242-700x700

Van Gogh – The Starry Night

Birçok sebze ile de çalışan Michele, en çok yumurtalarla yaptığı eserlerini beğeniyor. İl olarak ünlü sembollerden olan ying yang ile çalışmalarına başlamış olup süre içerisinde gelen beğeniler üzerine çalışmalarını detaylandırarak çalışmalarına sürdürerek birbirinden muhteşem çalışmalar ortaya çıkarmıştır.

Bidesenbak diyerek Michele tarafından yapılan yumurtadan yapılan çalışmalarını sizlere sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için: Instagram

Bir önceki yazımız olan Teraryum Evinizdeki Bahçe (20+ Resim) başlıklı makalemizde cam fanusta çiçek yapımı, Hediyelik eşya ve Teraryum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ